Tepe Camping Fethiye
http://vegaindirimkart.com/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/53/cropped-1564948802.png

Tepe Camping

Koca Çalış Plajı, 1104. Sokak, Muğla, Fethiye

İşletme Detayları

Tepe Camping Fethiye huzur ortamında en uygun fiyatlarlasıcak ve samimi bir dostluk ortamında hayalinizdeki tatili yaşayın!

Tepe Camping, Muğla’nın Fethiye ilçesindedir. Fethiye Körfezinin Kuzeyinde yer alan kamp alanımız fethiye merkezine 9 km, denize ise sadece 250 metre uzaklıktadır. Bulunduğu mevkii Çalış Plajı’na yaklaşık 1 km uzaklıktaki Çalış mevkiidir. Kamp alanımız 3 dönüm bir araziye tepede konuşlanmıştır. Kamp alanımızın bir bölümü zeytin ,limon, portakal ve kayısı ağaçlarıyla kaplıdır. tenteler ile çadırlar ve kamp sakinlerimize gölgelik alan yaratılmıştır. Kamp alanımız karavan ve çadır kampı için birebirdir. 220V elektrik dağıtan kutular ve prizler kamp alanımızın her yerine dağıtılmış durumdadır. Çadırı, uyku tulumu, matı olmayan müşterilerimize, tesis çadırlarında konaklama imkanı sağlanmaktadır. Dileyen müşterilerimiz için 3 adet 1+0 ve 3 adet 1+1 WC ve duş bulunan aprtlarımızda bir tek, bir çift kişilik yatak bulunmakta ve ayrıca 1 adet içerisinde çift kişilik yatağı bulunan bungalov mevcuttur. Tepe Camping’e Fethiye merkez den sıklıkla kalkan minibüslerle, taksiyle veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Denize ulaşmak için ise sadece birkaç dakika yürümeniz yetecektir. Kamp alanımıza (200 metre) ait olan Onur beach imizde her gün taze kahvaltı, soğuk ve sıcak mezeler, özel ve yöreye ait yemekler hazırlanmaktadır. Sıcak, soğuk ve alkollü içeceklerin her çeşidi bulunmaktadır. Tepe Camping, her yıl Nisan ayından Ekim ayına kadar açık kalır. Kışın ise kamp alanımız kapalıdır. Kamp alanımız doğayla iç içe, ister çadırda, ister bungalovda, isterse kendi karavanında kamp imkânı veren, güleç yüzlü, işini seven ve yardımcı olan personelimizle size gökyüzündeki yıldızların altında bir yaşam vaat ediyoruz.

Vega Kart Kullanım Koşulları


  • Vega Kart İndirim Oranı:
  • %20

İşletme Yorumları


Şuan bu işletme için hiç yorum yok. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ? Bu işletmedeki deneyimlerinizi diğer VegaCard aboneleri ile paylaşın.

İşletme Değlerlendirmesi

Vega Kart Kullanım Koşulları


  • Vega Kart İndirim Oranı:
  • %20


Şuan bu işletme için hiç yorum yok. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ? Bu işletmedeki deneyimlerinizi diğer VegaCard aboneleri ile paylaşın.

GMT -11:00

Çalışma saatleri

Pazartesi
08:00 - 00:00
Salı
08:00 - 00:00
Çarşamba
08:00 - 00:00
Perşembe
08:00 - 00:00
Cuma
08:00 - 00:00
Cumartesi
08:00 - 00:00
Pazar
08:00 - 00:00

Vegacard İşletme Kullanıcı

Please enter the name!

Please provide an username!

Invalid Input

Please provide a valid e-mail!

Retype the e-mail!

Please enter a password!

Retype the password!

Vegacard Bilgileriniz
     
     
     
   

 

 

İsim Soyisim

 

 

Son Kullanma

Etkin bir aboneliğiniz yok

 

 

Vegacard No

veya