Emine Turizm | Vega Kart
http://vegaindirimkart.com/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/46/cropped-1564948456.png

Emine Turizm

Patlangıç Mah., Baha Şıkman Cad.154/3 48300, MUĞLA, Fethiye

SADECE KONAKLAMALI TURLARDA VEGACARD GECERLIDIR

 

İşletme Detayları

Unutulmaz Anılara Yolculuğumuz Devam Ediyor...

Emine Turizm Ailesi olarak 5 Yıllık tecrübemizle çıktığımız bu yolda görev bilinci ve iş aşkıyla yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlenmesi, yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek, kişisel ve kurumsal bazda hizmet vermek için var gücümüzle çalışarak en iyi hizmeti sunmayı vazife edindik. Muğla’nın Fethiye İlçesinde Hizmet vermekteyiz. Öncelikli Hedefimiz İlk başta Fethiye sonrasında da Türkiye’de Seyahat ve Tur Organizasyonlarında ilk akla gelen güvenilir bir firma olmak. Bu hedefimizi gerçekleştirmenin yolu çok çalışarak doğru ve yerinde hizmet anlayışını benimseyerek, İşin başında kendi çıkarlarımızı değil müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Müşterilerimizin güvenini kazanmak adına her türlü fedakarlığı göstererek hedefimize ulaşabileceğimizin de farkındayız. Emine Turizm A Sınıfı Tursab Belgesi İle Hizmet Vermektedir. Tursab Belge No: A-10884 Misyonumuz: Müşterilerimize seyahat acentalığı konusunda en iyi hizmeti vererek, seyahatlerinin başından sonuna kadar her konuda yardımcı olarak memnuniyetlerini sağlamak, turizm sektöründe yenilikçi ve güvene dayalı hizmet sunarak katma değer yaratmaktır. Vizyonumuz: Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektör anlayışını takip ederek, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı geniş bir portföye hizmet vererek seyahat acenteliği ve turizm sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak.

 

Vega Kart Kullanım Koşulları


  • Vega Kart İndirim Oranı:
  • %10

İşletme Yorumları


Şuan bu işletme için hiç yorum yok. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ? Bu işletmedeki deneyimlerinizi diğer VegaCard aboneleri ile paylaşın.

İşletme Değlerlendirmesi

Vega Kart Kullanım Koşulları


  • Vega Kart İndirim Oranı:
  • %10


Şuan bu işletme için hiç yorum yok. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ? Bu işletmedeki deneyimlerinizi diğer VegaCard aboneleri ile paylaşın.

Vegacard İşletme Kullanıcı

Please enter the name!

Please provide an username!

Invalid Input

Please provide a valid e-mail!

Retype the e-mail!

Please enter a password!

Retype the password!

Vegacard Bilgileriniz
     
     
     
   

 

 

İsim Soyisim

 

 

Son Kullanma

Etkin bir aboneliğiniz yok

 

 

Vegacard No

veya